Klubbat för:
450 SEK
1 500 SEK
PER LÜTKEN, 20 dlr "Tivoli" servisglas, för Holmegaard, bestående av 10 ölglas samt 10 vin/likörglas, enstaka ölglas etikettmärkt, höjder ca 16-11 cm
Smärre slitage, mikronagg kan förekomma
759114
2020-04-10