Tropikhjälm
Valmis
2020-04-06
757697
| Korkein tarjous | 3 000 SEK |
| Arviointi | 4 000 SEK |
TROPIKHJÄLM, 1900-talets första hälft, Wolseley pattern, med förgyllda beslag, Storbritanniens kungliga vapen, tillverkad vid Holt & Son Piccadilly, med tillhörande ask i plåt
Slitage