Matskedar silver
Closed
2020-04-07
757250
| Sold for | 2 800 SEK |
| Estimate | 3 000 SEK |
MATSKEDAR, 13 st., silver, varierande mässtar, 1800-talets mitt, modell Olga, längd ca 22,5 cm, vikt ca 1070 g
Ägarmstämplar