LENA CRONQVIST: Flicka med pumpa
Closed
2020-04-05
756795
| Sold for | 7 000 SEK |
| Estimate | 8 000 SEK |
LENA CRONQVIST (född 1938): Flicka med pumpa, signerad och daterad Lena Cronqvist 1973, blyerts, 43x59 cm