Harry Booström olja på pannå
Valmis
2020-04-05
754695
| Korkein tarjous | 3 000 SEK |
| Arviointi | 4 000 SEK |
HARRY BOOSTRÖM (1917-1996): "Mot svart yta", signerad Booström -59, olja på pannå, 16x51 cm