Bergboms lampa marmor
Valmis
2020-04-01
754594
| Korkein tarjous | Osåld |
| Arviointi | 2 000 SEK |
BERGBOMS, bordslampa, 1900-talets mitt, cylinderformad fot i marmor, etikettmärkt, totalhöjd 41,5 cm
Fungerar enligt uppgift , smärre slitage