Stig Borglind
Valmis
2020-03-23
753202
| Korkein tarjous | 400 SEK |
| Arviointi | 1 500 SEK |
STIG BORGLIND (1892-1965): "Flora Suecica II", signerad Stig Borglind, etsning, bildyta 29x22 cm