Kaffekanna i silver
Closed
2020-03-24
753137
| Sold for | 2 800 SEK |
| Estimate | 2 000 SEK |
KAFFEKANNA, silver, 1870-tal, svenska importstämplar, rokokostil, höjd 24, vikt 747 g
Gravyr