Ulrica Hydman Vallien litografi
Closed
2020-03-21
751138
| Sold for | 650 SEK |
| Estimate | 1 200 SEK |
ULRICA HYDMAN VALLIEN (1938-2018): Figurkomposition, signerad och numrerad 1255/1500 färglitografi, bladmått ca 52x36 cm
Glaset smutsigt på insidan