Klubbat för:
450 SEK
Utropspris
1 000 SEK
SYBORD, Karl Johan, mahognyfanérad, fackinredning, knoppar i ben, nyckelskylt i mässing, 59x43, höjd 74 cm
Märken, lagningar, fanérskador, smärre skador på knoppar
749911
2020-03-18
Gör en kostnadsfri värdering här