Carl Brandt
Valmis
2020-03-18
749374
| Korkein tarjous | 800 SEK |
| Arviointi | 2 000 SEK |
CARL BRANDT (1852-1930): Insjömotiv, signerad och daterad C Brandt 86, pastell, ca 53x34 cm
Reva vid 2 ställen