Vikskärm 1900-talets slut
Valmis
2020-03-14
748356
| Korkein tarjous | 2 600 SEK |
| Arviointi | 3 000 SEK |
VIKSKÄRM, 4 dlr, 1900-talets slut, bemålad, genombruten, delvis skulpterad dekor, höjd ca 210, 53x4 cm
Brukslitage