Soffa gustaviansk stil
Closed
2020-03-17
747937
| Sold for | 2 600 SEK |
| Estimate | 2 000 SEK |
SOFFA, gustaviansk stil, 1800-tal, skuren dekor, genombruten rygg, senare vitmålad, längd ca 200, sitthöjd
45 cm
Proveniens: Fredriksdal
Renoverad, kompletterad, slitage, märken