Vas Kina 1900-tal
Valmis
2020-03-25
747503
| Korkein tarjous | 1 100 SEK |
| Arviointi | 800 SEK |
VAS, Kina, 1900-tal, porslin, blå underglasyrdekor av drakar, balusterform, höjd 20,5 cm.
Något slitage, rester efter etikett.