Pinnsoffa
Valmis
2020-03-14
747416
| Korkein tarjous | 700 SEK |
| Arviointi | 1 500 SEK |
PINNSOFFA, 1900-talets senare hälft, betsad furu, svarvade ryggpinnar och ben, armstöd, längd ca 121, rygghöjd 77, djup ca 43 cm
Bruksslitage, slitage på fanér, avskav, repor, fläckar, något lös i fogarna