Hilding Linnqvist blandteknik
Valmis
2020-03-10
747185
| Korkein tarjous | 1 400 SEK |
| Arviointi | 1 500 SEK |
HILDING LINNQVIST (1891-1984): Skiss till Bellmanssviten Stallmästargården, monogramsignerad HL, akvarell och blyerts, ca 20x28 cm