Oidentifierad konstnär tuschlavering
Closed
2020-03-11
745890
| Sold for | 350 SEK |
| Estimate | 800 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, 1800/1900-tal, motiv med man och kvinna på båtdäck, monogramsignerad GW, tuschlavering, ca 30x22 cm
Mindre fläckar