Roland Kempe oljemålning
Closed
2020-03-07
745379
| Sold for | 1 800 SEK |
| Estimate | 2 000 SEK |
ROLAND KEMPE (1907-1991): Varbergsfästning, signerad Kempe, olja på duk, ca 60x80 cm
Smärre krackelyr