Akvarell motiv från Capri
Closed
2020-03-06
745143
| Sold for | 700 SEK |
| Estimate | 1 500 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1800-tal): "Capri", monogramsignerad och daterad A. J. 1887, akvarell, troligen August Jernberg (1826-1896), ca 18x11,5 cm