Jean Calogero
Valmis
2020-03-01
743319
| Korkein tarjous | 1 700 SEK |
| Arviointi | 2 000 SEK |
JEAN CALOGERO (Italien, 1922-2000): Flora, signerad Jean Calogero, olja på duk, ca 55x46 cm