Oscar Reutersvärd omöjliga figurer
Closed
2020-02-28
743014
| Sold for | Osåld |
| Estimate | 4 000 SEK |
OSCAR REUTERSVÄRD (1915-2002): Mapp med 15 st " European Impossible Figures " samtliga signerade, färglitografier