Tapa Stilla havet
Closed
2020-03-08
742854
| Sold for | 350 SEK |
| Estimate | 2 000 SEK |
TAPA, del av, 1900-tal, Stilla havet, 9-13 numrerade bemålade fält med dekor av bl.a namn, ca 437x243 cm
Ingår i Barbro B. Johanssons samling
Reparerbara mindre skador, slitage