Mona-Lisa Lind
Closed
2020-03-08
741122
| Sold for | 400 SEK |
| Estimate | 1 500 SEK |
MONA-LISA LIND(född 1947) komposition, signerad, färglitografi, mått ca 23x30 cm
Ingår i temaauktione Kvinniliga Konstnärer
Ej examinerad ur ram