Miniatyrer
Closed
2020-02-20
740089
| Sold for | 12 500 SEK |
| Estimate | 1 500 SEK |
MINIATYRER, 16 st., porslin, glas och metall, Kina och Japan, höjd ca 4-7 cm
Slitage, nagg, sprickor