Harald Wiberg oljemålning
Valmis
2020-02-21
737368
| Korkein tarjous | 3 000 SEK |
| Arviointi | 4 000 SEK |
HARALD WIBERG (1908-1986): Sädgäss i landskap, signerad Harald Wiberg 1954, olja på pannå, ca 50x60 cm
Smärre fläckar