Aimo Kanerva akvarell
Closed
2020-02-12
736595
| Sold for | 45 EUR |
| Estimate | 150 EUR |
AIMO KANERVA (1909-1991) Landskap, signerad samt daterad -77, akvarell, 50x63 cm