Bordspendyl
Closed
2020-02-11
735932
| Sold for | 4 000 SEK |
| Estimate | 3 000 SEK |
BORDSPENDYL, 1800-talets mitt, senempire, förgylld och patinerad brons, krönt av kvinnofigur med korg, höjd ca 39 cm, pendel o nyckel finns.
PROVENIENS:
Stopalo