Björn Persson, fotografi
Closed
2020-03-08
735420
| Sold for | 26 000 SEK |
| Estimate | 30 000 SEK |
BJÖRN PERSSON (född 1972): "Heaven", signerad, daterad och numrerad Björn Persson 2015, edition 2/5,170x130 cm