Bordslampor bla SKJ Skellefteå
Closed
2020-02-10
735352
| Sold for | 600 SEK |
|---|---|
| Estimate | 1 500 SEK |
BORDSLAMPOR, 2 st, 1960-tal, SKJ Skellefteå vitlackerad metallstomme, riktbar lamparm i mässing, höjd ca 48 cm, samt mindre lampa i mässing med riktbar skärm höjd 33 cm.
Bruksslitage, ej funktionstestad, SAV garanterar ej funktionen