Hans Viksten oljemålning
Closed
2020-02-11
732413
| Sold for | 4 000 SEK |
| Estimate | 2 000 SEK |
HANS VIKSTEN (1926-1987): "Målarens träd", signerad och daterad H Viksten 67, olja på duk, ca 46x50 cm