Skulptur Björn Nyberg
Closed
2020-02-12
732409
| Sold for | 3 000 SEK |
| Estimate | 4 000 SEK |
BJÖRN NYBERG (1943-2005), skulptur, häst på hjul, järn, signerad Björn Nyberg, höjd ca 23, längd ca 29 cm
Obetydligt slitage