Ulf Greder litografi
Valmis
2020-02-07
731892
| Korkein tarjous | 2 000 SEK |
| Arviointi | 3 000 SEK |
ULF GREDER (född 1949), "The White Swan", färglitografi, signerad Ulf Greder, numrerad 275/360, bladmått ca 93x76 cm