Limoges tête-à-tête
Closed
2020-02-02
731785
| Sold for | 4 000 SEK |
| Estimate | 1 500 SEK |
LIMOGES, tête-à-tête, 6 dlr, porslin, 1900-talets första hälft, Frankrike, förgylld dekor, höjd 3-16, brickans mått 32x30 cm