Peter Dahl
Valmis
2020-02-02
731721
| Korkein tarjous | 1 700 SEK |
| Arviointi | 1 500 SEK |
PETER DAHL (1934-2019): Figurscen, signerad samt numrerad 232/290, litografi, ca 89x59 cm