Soffbord Bertil Fridhagen
Valmis
2020-02-03
731718
| Korkein tarjous | 2 200 SEK |
| Arviointi | 1 500 SEK |
BERTIL FRIDHAGEN, Svenska Möbelfabrikerna, Bodafors, 1950-tal, soffbord i mahogny med formpressad skiva, sammankopplade ben, etikettmärkt, höjd ca 58, 76x60 cm
Bruksslitage, fläckar, stälvis blekt+