Stolar
Valmis
2020-02-04
730605
| Korkein tarjous | 300 SEK |
| Arviointi | 1 500 SEK |
STOLAR, 1 par, 1900-talets mitt, lövträ, stopade sitar med klädsel i rött skinn, sitthöjd ca 44 cm
Omfattande slitage, hål i klädseln, färgfläckar