Karl Mårtens färglitografi
Valmis
2020-01-31
729989
| Korkein tarjous | 1 700 SEK |
| Arviointi | 2 500 SEK |
KARL MÅRTENS (född 1956): Nötskrika, signerad Karl Mårtens, 50/175, färglitografi tryckt på akvarellpapper, med sigill, ca 42,5x30,5 cm
Ej examinerad ur ramen, repa i glaset