Carl Fredrik Reuterswärd, Komposition i blått
Valmis
2020-02-02
729661
| Korkein tarjous | 4 000 SEK |
| Arviointi | 6 000 SEK |
CARL FREDRIK REUTERSWÄRD (1934-2016): Komposition i blått, signerad CFR, gouache/akvarell på papper, 67x49 cm
PROVENIENS: Tore Wretman