Sideboard
Closed
2020-01-25
727155
| Sold for | 19 500 SEK |
| Estimate | 18 000 SEK |
IB KOFOD-LARSEN, Säffle, sidebord, 1960-tal, palisander, benställning i metall, dörrar med bakomvarande hyllinredning, 81, 240x44 cm, CITES-intyg medföljer
Slitage, senare ben