Ulf Onsberg
Valmis
2020-01-22
726330
| Korkein tarjous | 4 400 SEK |
| Arviointi | 6 000 SEK |
ULF ONSBERG (född 1932): "Turning Torso", olja på duk, signerad ONSBERG, ca 69x96 cm