Klubbat för:
1 100 SEK
1 500 SEK
HANS AGNE JAKOBSSON, sk Hattlampa, Markaryd, 1900-talets mitt, höjd utan sladd 20 cm
Light up the dark
Smärre slitage, enstaka intryckningar
725957
2020-01-31