Howard Brookes
Valmis
2020-02-03
725956
| Korkein tarjous | 5 200 SEK |
| Arviointi | 6 000 SEK |
HOWARD BROOKES (Född 1947), komposition med skärgårdshus, olja på pannå, signerad, 84 x 109 cm.
Sedvanligt ytslitage.