Sven X-et Erixson akvarell
Valmis
2020-01-23
725695
| Korkein tarjous | 350 SEK |
| Arviointi | 1 500 SEK |
SVEN X-et ERIXSON (1899-1970), komposition, signerad och daterad Sven Erixson, numrerad 12/60, ca 43 x 35 cm
Ej examinerad ur ram