Sven X:ET Erixson oljemålning
Closed
2020-01-22
725150
| Sold for | 4 400 SEK |
| Estimate | 6 000 SEK |
SVEN X:ET ERIXSON (1899-1970): "Grinden Söndrum", signerad Sven Erixson, olja på pannå, 20x33 cm