Vägglampor mässing
Closed
2020-01-19
723787
| Sold for | 450 SEK |
| Estimate | 1 200 SEK |
JAN WICKELGREN, vägglampor 1 par, Aneta, 1900-talets andra hälft, mässing, rund fot, ställbar skärm, maxlängd från vägg ca 35,5, skärmens diameter 18 cm
Smärre repor