Tatjana Poplavskaja oljemålning
Closed
2020-01-19
723729
| Sold for | 2 200 SEK |
| Estimate | 2 000 SEK |
TATJANA POPLAVSKAJA (samtida): Rosa morgon, signerad och daterad 2001, olja på duk, ca 42x32 cm, oramad