Carl Kylberg litografi
Closed
2020-01-18
722654
| Sold for | 4 000 SEK |
| Estimate | 2 000 SEK |
CARL KYLBERG (1878-1952): Landskap, signerad, blandteknik på papper, ca 14x23 cm
Utställd: Malmö Konsthall 1977/78