Otto Schulz, tillskrivet, barskåp, Boet

Klubbat för:

44 000 SEK

Utropspris

12 000 SEK

OTTO SCHULZ, tillskrivet, barskåp, Boet, Göteborg 1930- 40-tal, fanerat med mahogny, välvda pardörrar klädda med brunt konstläder och pärlspikar av mässing, två lådor nedtill, invändigt förberett för belysning, höjd 140, 100 x 40 cm

nyckel medföljer, smärre slitage, omklätt

722595

2020-03-08