Bordspendyl senempire
Klubbat för:
7 200 SEK
Utropspris
6 000 SEK
BORDSPENDYL, 1800-talets mitt, senempire, marmor, patinerad brons, krönt av krigare, urtavla med romerska siffror samt märkt Hemon Paris, höjd ca 64 cm, nyckel o pendel finns
PROVENIENS: Stopalo
Smärre nagg
722096
2020-01-19