Öia belysning
Closed
2020-01-09
719512
| Sold for | 450 SEK |
| Estimate | 1 000 SEK |
ÖIA BELYSNING, bordslampa, 1900-talets andra hälft, mässing, höjd ca 40 cm (total höjd ca 60 cm)
Smärre slitage, anlupen, ej funktionstestad